Zvonek zvoní, škola končí…

Zase o rok starší. A moudřejší. Vyšší, otrkanější, zkušenější. A zase pázdniny. Pro některé úplně první školní. Máme toho spoustu za sebou. Nové zážitky, zajímavé zkušenosti, objevná poznání. Dnešní den je ale ve znamení léta, hodnocení a loučení…

Rozloučit bychom se chtěli i my. Po letech tvrdé dřiny, potu, slz, ale i radosti, veselí a smíchu, nastal čas opustit prvostupňové lavice a vydat se na zkušenou do světa. Čekají nás noví spolužáci, nové předměty, nové začátky. Tady „doma“ jsme toho ale prožili mnohem víc, než aby se dalo zapomenout. Děkujeme proto všem, od kterých jsme se směli něco naučit. Děkujeme i všem, kteří se chtěli něco naučit od nás. Osud nám všelijak klikatí životní cesty a ta naše na vřesinské škole právě končí. Otevírají se ale nové, dospělejší dveře a rozhodně jsou pro nás výzvou.

Všem přejeme krásné hřejivé léto, ještě jednou vřele děkujeme za vše, s čím můžeme odejít, a loučíme se jak jinak než  zvesela. Klipem, který vznikal během našeho výletu v Českém ráji. A o tom, že do Českého ráje je cesta příjemná, o tom snad nemusí být řeč…

Páťáci & Pančelka Pavlína