Pololetní vysvědčení

Sotva jsme se rozkoukali, je tady pololetí, pololetní vysvědčení a již tradiční soutěž malých zpěváků. Všichni měli moc hezká vysvědčení, ty nejkrásnější měli prvňáčci. Vždyť taky to bylo první jejich vysvědčení!

Tradičně se nám před předáváním vysvědčení představili naši zpěváci. Všichni jsme se sešli ve 4. A. Porotkyně (všechny paní učitelky) pečlivě poslouchaly, hodnotily výkony zpěváků, kteří byli úžasní. Po velké poradě, vyhlásily výsledky:

V 1. kategorii (1.A, 1.B, 2. a 3. třída) to dopadlo takhle:

  1. místo Kristina Bastová
  2. místo Martin Giera
  3. místo Lucie Foretníková

Ve 2. kategorii (3. třída, 4.A, 4.B a 5. třída) byly tato výsledky:

  1. místo Lenka Krahulcová
  2. místo Beáta Žáková
  3. Petr Švrlanský, Jan Hýl – cena za hru na kytaru

Vítězům blahopřejeme!

Všem zúčastněných děkujeme za krásný zážitek a již nyní se těšíme, čím nás překvapíte příště.

Na podzim jsme mysleli na zvířátka a nasbírali jsme jim na zimu kaštany a žaludy a ti, kteří  je přinesli do školy, byli odměněni.

pěvecká_soutěž

kaštany a žaludy