Prvňáčci na výletě

Prvňáčci už mají svůj první školní výlet za sebou. 14. června 2016 se obě první třídy vypravily do olomoucké zoologické zahrady.

Naše putování zahradou začalo u výběhu lemurů, kde si nás vyzvedl pan průvodce a v průběhu hodinové komentované prohlídky nás seznámil s některými zvířaty žijícími v zoo. Od pana průvodce jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí a děti si mohly pohladit živou surikatu. Během našeho putování zoologickou zahradou jsme měli možnost obdivovat žirafy, levharty, medvědy. Navštívili jsme pavilon opic, netopýrů, šelem a mořská akvária. Prošli jsme výběhem klokanů a pozorovali mnoho dalších zvířat.

Zábavu a dobrodružství jsme zažili  v lanovém centru Lanáček. A penízky od rodičů jsme stačili utratit ve stáncích se zvířátky, tentokrát plyšovými.

Počasí nám přálo, a tak jsme se do Vřesiny vraceli unaveni, ale plni dojmů a zážitků. Výlet se nám všem moc líbil.

Hana Seibertová
IMG_1185IMG_1186IMG_1193IMG_1246

IMG_1178

IMG_1174IMG_1179IMG_1191IMG_1147