Výtvarná soutěž – barevný podzim

Stejně jako v loňském roce i letos proběhla výtvarná soutěž na téma „Barevný podzim“. Úkolem bylo libovolnou výtvarnou technikou ztvárnit příslušné roční období. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií. Do první kategorie spadali žáci 1. – 3. třídy, druhou kategorii tvořili žáci 4. – 5. třídy. Vítězové byli ohodnoceni drobnými odměnami. Jejich práce byly dále zaslány do oblastní výtvarné soutěže, kterou pořádá Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba, příspěvková organizace. Věříme, že i v této oblastní soutěži uspějí.

Výsledky školního kola jsou následující:

I. kategorie:

  1. místo Sarah Čani (2. B třída)
  2. místo Anežka Májková (1. třída)
  3. místo Denisa Lagonikasová (3. třída)

II. kategorie:

  1. místo    Petra Řeháčková (5. A třída)
  2. místo    Adam Strakoš (5. B třída)
  3. místo    Adriana Nguyenová (4. třída)

 

Výhercům ještě jednou gratulujeme.

 

Adéla Podaná

 

clanek1