Den s mým tatínkem

Pokud jste  v úterý 10. října odpoledne šli kolem školky a z oken se ozývaly  údery kladívek, zvuk vrtačky nebo známé svištění pilky, jistě jste se podivili: „Co se to tam  děje ?“

Děti by vám odpověděly: „Nic, my si jenom s taťkou hrajeme a vyrábíme“

A opravdu. V tento den se totiž ve školce konala již tradiční pracovní dílna s názvem „Den s mým tatínkem“.  Odpoledne si děti společně se svými tatínky hráli na SKŘÍTKOVÁNÍ. Vyráběli různé skřítky, zvířátka a jiné postavičky z ovoce, zeleniny, přírodnin, dřeva, látek … Z pod jejich rukou vznikly krásné výrobky, které nám zdobí vchod do naši školky.

Společně strávený čas velice rychle uběhl a zdravá svačina – těstovinový salát,  kterou pro všechny zúčastněné, připravily paní kuchařky ze školní jídelny, přišel každému vhod.

 

 

M. Kudelová