Setkání u Vánočního stromu

Základní a Mateřská škola spolu s Obecním úřadem ve Vřesině Vás srdečně zvou na Setkání u Vánočního stromu dne 3.12.2017.

Program dětí z MŠ a ZUŠ začíná ve 14 hodin v tělocvičně základní školy, děti ze ZŠ vystoupí v 15:15. V 16:30 bude zahájen prodej vánočních výrobků dětí ve školních družinách a ve stejném čase začíná Adventní koncert v kostele.

Vánoční strom rozsvítíme v 17:45. V 18:00 můžete shlédnout krátké divadelní představení divadelního spolku Divoch pod širým nebem.

Po celou dobu bude probíhat Vánoční jarmark v prostorách školní zahrady. Nabídneme bohaté občerstvení-grilovaná vepřová kýta, bramboráky, langoše, guláš, klobásy, párek v rohlíku, zákusky, vánoční punč paní starostky, vařonku pana místostarosty, dětský punč. K prodeji budou adventní věnce, vánoční svícny…

Ve školní jídelně si můžete dát dobrou kávu z pražírny, čaj a k tomu koláč nebo muffin.

K poslechu nám zahraje cimbálovka Iršava od 15:30 do 17:30 na zahradě mateřské školky.

Pokud bude přát počasí, můžete si udělat projížďku Vřesinou koňským spřežením.

Na Setkání u Vánočního stromu Vás srdečně zve Základní a Mateřská škola spolu s Obedním úřadem ve Vřesině.