Předvánoční dny v MŠ

Předvánoční dny v MŠ

Jak už je zvykem před Vánocemi, uklízí se a peče cukroví. Ani děti ze školky nebyly pozadu. Začaly péct perníčky a nemohly se dočkat, kdo bude jako první mačkat, válet a vykrajovat těsto. Velkou radost měly, když perníčky zdobily sladkým krémem a nemohly se dočkat, až přijde ten správný čas na ochutnání.

Zazvonil zvoneček a ve školce v úterý 19. 12. začalo sváteční dopoledne u stromečku, kde si děti připomněly vánoční tradice. V jablíčku hledaly hvězdičku, pouštěly si lodičky po vodě, zazpívaly si koledy a s chutí ochutnaly své napečené perníčky a cukroví. Největší radost měly z toho, co jim Ježíšek nadělil pod stromeček. Děti se radovaly z nových stavebnic, knížek a dalších didaktických hraček a her.

Všichni jsme společně prožili krásné předvánoční dopoledne plné spokojeností, radosti v dětských očích.

 

Mateičková Ludmila