Blíží se konec školního roku 2017/2018

Předposlední týden školního roku 2017/2018 byl ve znamení školních výletů a T-Mobile Olympijského běhu.

Na školní výlet jely všechny ročníky jen s trochu rozdílným zaměřením. Například třeťáci a čtvrťáci jeli do Archeoparku Chotěbuz-Podobora, kde viděli ohrazené slovanského hradisko ze středověku, zhlédli divadlo, které jim ukázalo vývoj pravěkých lidí, poznávání světa a jeho zákonitostí.

Ve středu 20. 6. 2018 se konal celostátní T-Mobile Olympijský běh v rámci oslav Mezinárodního Olympijského dne, jehož se zúčastnili i žáci naší školy. Jde o podporu zdravého životního stylu ve spojení s moderními technologiemi.

Poslední školní týden začal opět sportovně v Sokolovně v Porubě, kde kromě připravených stanovišť s úkoly měli žáci možnost vyzkoušet si box, florbal či házenou. V úterý nás čeká ještě kino v Polance s filmovou pohádkou Čertoviny, ve středu odpoledne se rozloučíme se školním rokem a páťáky, v pátek už jen vysvědčení a prázdniny mohou začít 🙂

 

Mgr. Adéla Podaná