Beseda se členem Obecní policie

Jen pár dnů a jsou tady prázdniny. Doba výletů, cest za zážitky a poznáním. Doba, kdy na všechny, ale hlavně na děti, čeká mnohem více nástrah a nebezpečí. I když jsme se v průběhu celého školního roku, mimo jiné, zabývali i bezpečností a ochranou zdraví, uspořádali jsme pro děti besedu na toto téma.  Do MŠ jsme pozvali člena Obecní policie, aby si jako člověk nejpovolanější, popovídal s dětmi.  Upozornil děti na možná nebezpečí, se kterými se mohou setkat. Zopakoval s dětmi zásady bezpečného chování  při  jízdě na kole, při pobytu u vody a  upozornil děti na nebezpečí od cizích lidí.

Věříme, že  pro poučení dětí o bezpečnosti jsme udělali vše, co bylo v našich možnostech.  Přejeme všem krásné a bezpečné prázdniny.

M. Kudelová