NEJlepší sběrači kaštanů

Před Vánocemi 22.12. proběhlo vyhlášení nejlepších sběračů kaštanů a žaludů. Všichni sběrači dostali sladkou odměnu.

Nad 40 Kg nasbírali tito žáci:

1. Sarah Čani
2. Amálie Vajdová
3. Karel Kačmarčík
4. Valentýna Chovancová
5. Alexandr Migdal
6. Adéla Švrlanská

Nad 10 Kg nasbírali:

Kateřina a Eliška Bajgarovy, Lukáš Navrátil, Tereza Nguenová, Anežka Májková, Vendula  Martiníková, Ella Kotásková, Ondřej Zavadil, Jarek Magnusek, Antonín Dej, Veronika Temelová,  Luisa Grigarová, Matěj Kahaj a Lukáš Dybal.

Pod 10 Kg nasbírali:

Eliška Rašková, Denis Baránek, Noémi Vargová, Laura Benešová, Madlen Pernicová, Kristýna Rucká, Karla Šustková, Matěj Bystroň, Nikola Filipová, Antonín Planka, Kristina Bastová, Filip Literák, Nikola Moravcová a Zuzana Šariková.

Děkujeme všem žákům a jejich rodičům za sběr kaštanů a žaludů, které byly předány myslivcům, a teď už si na nich pochutnávají zvířátka v lese.

Za školní družinu Michaela Strakošová