Přípravná setkání pro budoucí prvňáčky

Pro snadný přechod z mateřské školy do základní školy nabízíme přípravný kurz pro budoucí prvňáčky, kterého se mohou rodiče zúčastnit společně s dětmi. Děti se nejen seznámí se svojí budoucí paní učitelkou a zvyknou si na prostředí základní školy, ale budou mít příležitost si osvojit dovednosti potřebné k nástupu do 1. třídy. Pro rodiče se jedná o jedinečnou příležitost vidět své dítě ve školním prostředí a zjistit, v čem vyniká a naopak, co je třeba ještě dopilovat. Zákonní zástupci také obdrží během přípravných setkání podrobné informace o škole, strategiích a metodách výuky, a také o přípravě na vstup do školy.

Kurz je zdarma a přihlásit se na něj můžete přímo v MŠ na formuláři, který bude viset na nástěnce u vchodu, nebo prostřednictvím emailu:

skola@zsvresina.cz

 

Termíny přípravných setkání v letošním roce:

  1. února 2019 v 15:30
  2. března 2019 v 15:30
  3. května 2019 v 15:30
  4. června 2019 v 15:30

 

Zápis do základní školy se koná 9. a 10. dubna 2019 vždy od 14:30 do 17:30 hodin.

 

Kontakty:

Ředitelka školy                                   Mgr. Lenka Skýbová

Kontakt                                               Mob: 737 938 880

e-mail: skola@zsvresina.cz