ABRAKA DABRAKA ….

 

Abraka dbaraka …

V pátek se na zahradě naší školy uskutečnil už tradiční slet čarodějnic. Trochu jsme se obávali, že nám počasí nevyjde, ale sluníčko se nedalo a krásně nás doprovázelo celé odpoledne.

Všechny čarodějky, černokněžníky, batmany, kocoury a jiné pomocníky ježibab přivítala paní ředitelka Lenka Skýbová. Pak slovo převzaly čarodějnice a tak už to zůstalo.  Začala zábava. Pro všechny účastníky byl připraven bohatý program. Děti si mohly vyzkoušet různé pokusy a také se naučily nějaké nové kouzla.  U každého stanoviště, po splnění úkolu, na děti čekala malá odměna.

Když už všechno ježibabky a jejich pomocníci viděli a splnili tak se šli posilnit. Za dohledu hasičů si děti mohly opéct párky, byl pro ně připraven i pitný režim.

Celé odpoledne bylo kouzelné a my se budeme těšit, že se nám to přístě povede stejně krásně, jako letos.

Monika Matuszková