Týden v naší školce

 

Týden v naší školce

Tento týden v naší školce byl naplněn různorodými akcemi.

Pondělí, krásné počasí nás vytáhlo brzo ven a tak jsme si užili většinu dopoledne ve stínu naší zahrady nejen hraním na pískovišti, ale i poznáváním.  Jelikož jsme měli naplánovaný výlet do ZOO, tak jsme se už pilně připravovali a o zvířatech celého světa dovídali mnoho informací hrou, písní, básní, práci s knihami a dalšími činnostmi.

V úterý jsme se vydali na vřesinské hřiště, kde jsme nacvičovali na sobotní Den obce. Bylo horko, tak jsme pamatovali na pitný režim a zdržovali jsme se ve stínu, pokud to jen trochu šlo.

Středa – hurááá, výlet do ZOO. Taky dnes horké počasí, ale v ZOO je mnoho krásných stromů, které nás před rozpáleným sluníčkem chránily. Viděli jsme mnoho zvířat, které jsme nejen pozorovali, ale taky jsme o nich zjistili zajímavé informace.

Čtvrtek – divadelní společnost „Letadlo“ nám přijelo zahrát krásnou pohádku o ledním medvědovi. Vlastně to nebyla jen tak obyčejná pohádka, o ledním medvědovi a světě kolem něj jsme se dověděli mnoho zajímavých věcí.

Pátek jsme byli celé dopoledne venku. Bylo to pro nás překvapení. Venku jsme si zacvičili, kreslili jsme, pracovali jsme, hráli si na různorodých stanovištích, které pro nás paní učitelky nachystaly. Dopoledne nám uteklo při těchto všech činnostech hodně rychle. Ve třídě jsme se jen naobědvali a odpočinuli si po obědě. Byl to krásný den.

Jsme moc zvědaví, co budeme dělat zase další týden.

Za děti ze třídy „Koťátka“

Monika Matuszková