T-Mobile Olympijský běh

„Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka.“ 

To je heslo T-Mobile Olympijského běhu. Je jedno, jestli jsi závodník, nebo běháš jen občas, jestli jsi malý, nebo velký, jestli běháš radši ve městě, v přírodě, na louce nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to se hýbat hlavně pro radost. Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový.

V jeden den, přesně v jeden čas vybíhá mnoho běžců po celé České republice– ať už jako součást hlavních závodů, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy v běžecké aplikaci.

Do tohoto projektu jsme se zapojili podruhé. Start v 10.00 letos odstartoval Imrich Bugár a podporovala nás příjemná hudba z radia Junior.

Běhali jsme ve dvou kategoriích, 1., 2. a 3. třída a pak 4. A, 4. B a 5. třída.Za náš výkon jsme dostali malinovku od DTJ, diplomy, medaile a první tři v obou kategoriích byli odměněni malými balíčky.

Nakonec jsme také mohli si jít něco malého koupit do restaurace Na hřišti, kterou pan Josef Vincenci  otevřel jen pro nás. Moc mu děkujeme!

Mockrát také děkujeme manželům Vajdovým, kteří nás již druhým rokem podporují, pouštějí nám hudbu – radio Junior, dostáváme pití a můžeme si pobýt na tenisových kurtech nebo na beach volejbalovém hřišti. Za to vše jim patří veliký dík!