Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

2.září 2019 bylo jedním z jedinečných a důležitých dnů pro 28 dětí. Jedinečným dnem tím, že se staly školáky a důležitým, že vstoupily do další nové etapy svého života. Slavnostní zahájení a přivítání nových žáků školy (prvňáčků) proběhlo v tělocvičně školy. Začalo slavnostním nástupem za tónů písně “Září”. Po proslovu, který měla ředitelka školy Lenka Skýbová a starosta obce Vřesina Jiří Kopeň, žáci pátých tříd jednotlivě přivítali nové prvňáčky, předali jim pamětní list a plyšáka. Poté s velkým potleskem noví žáci prvních tříd ( I.A a I.B) odešli za zvuku písně “Pátá” do svých tříd i se svými rodiči a svou paní učitelkou. Přejeme všem žákům prvních tříd hodně úspěchů v učení a mnoho nových kamarádů.

Jiřina Vlková