Hlásíme se po škole v přírodě

Druhou polovinu našeho pobytu nám opět komplikovalo počasí. Byla docela zima s občasnými přeháňkami.

V tomto týdnu jsme šli vždy na chvíli do blízkého lesa, kde si děti stavěly domečky z mechu, větviček, šišek… No měly je překrásné…(foto)

Ve středu jsme se vraceli z Pradědu trochu promočení, nemohli jsme tedy pokračovat do Karlovy Studánky, ale rovnou na chatu se převléknout. Naštěstí se nám podařilo dojednat ještě jeden autobus na pátek, takže jsme mohli plánovanou prohlídku Karlovy Studánky uskutečnit.(foto)

Ke konci pobytu sepsali žáci 5. třídy recenzi na hotel Paramon. Cituji:

 


PLUSY: hotel v krásném prostředí, čistý vzduch, vhodný pro školy v přírodě a lyžáky, dobré jídlo, dobré matrace,dobrá výbava pokojů, wifi, je prostorný, mnoho míst v okolí na navštívení, venkovní hřiště, společenské místnosti, bufet, zařízení akorát

MÍNUSY: špatný režim rozsvěcování a zhasínání světla, poškozený nábytek, špatná wifi na pokojích, zatravnit hřiště, hřiště není s brankou, nedostatky v koupelně, málo číšníků, vrzající dveře a postele, zlepšit kliky a zavírání dveří, v jídelně by měli dávat hranolky

Petra Hrušková

 

dav

dav