„Den s mým tatínkem“

Tento týden se u nás ve školce konala již tradiční pracovní  dílna s názvem „Den s mým tatínkem“. V odpoledních hodinách si děti mohly přinést různé přírodniny, ovoce, zeleninu. Děti si s tatínky vyráběli krásné postavičky z ovoce a zeleniny, listnaté skřítky a zvířátka.

V rámci polytechnických činností a seznamování s řemesly  tatínkové ukázali svým dětem práci s pilkou a vyřezali jim různá auta, a zvířátka. Také děti si práci s tímto nářadím vyzkoušely – nikdo nepotřeboval náplast a krev netekla 🙂

Jejich výtvory jsou teď ozdobou před vchodem naší školky. Toto společné tvořivé slunečné odpoledne si všichni náramně užívali a bylo to zejména znát na usměvavých tvářičkách dětí. Děkujeme tatínkům za účast a opět se budeme těšit v naší školce na viděnou 🙂

Tereza Kurková