První měsíce 1.B ve škole

Máme za sebou první dva společné měsíce ve škole! Děti si zvykly na školní režim, našly si nové kamarády i mezi staršími spolužáky, se kterými například o přestávkách hrají stolní fotbálek, navštěvují spoustu kroužků a mají plno aktivit také ve školní družině. Ve třídě si navzájem pomáhají, spolupracují, pracují ve skupinách, sdílí s ostatními své zážitky a společně překonávají překážky v učení. Během těchto měsíců jsme toho už spoustu stihli: nábor  do Ostraváčku, opékání párků u myslivců, návštěvu u skautů, besedu s paní spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou, den v lese se spoustou zajímavých aktivit, práci s iPady, oslavili jsme dvoje narozeniny, fotili vánoční fotografie a teď pro Vás nacvičujeme vystoupení na Vánoční strom.

Společně se těšíme na další měsíce v lavicích i mimo ně.

Za 1.B Michaela Strakošová