SETKÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Základní a Mateřská škola spolu s Obecním úřadem ve Vřesině Vás srdečně zvou na „Setkání u Vánočního stromu“, které se bude konat 30.11.2019.

Program dětí z MŠ začíná ve 14 hodin v tělocvičně základní školy, děti ze ZŠ vystoupí v 15:00. Od 15:00 bude zahájen prodej vánoční výrobků dětí v přízemí ZŠ.

Po celou dobu bude probíhat Vánoční jarmark v prostorách školní zahrady. Nabídneme bohaté občerstvení-guláš, klobásy, bramboráky, langoše, palačinky, párek v rohlíku, zákusky, vánoční punč pana starosty, vařonka pana místostarosty, dětský punč. K prodeji budou adventní věnce, vánoční svícny…

Ve školní jídelně nabídneme dobrou kávu přímo z pražírny, čaj a k tomu koláč. Můžete se zde vyfotit ve fotokoutku.

K poslechu nám zahraje cimbálovka Iršava od 15:00 do 17:00.

V 17:00 vystoupí soubor Krasničanek u živého betlému, poté bude následovat vystoupení Divadla Vřesinských ochotníků DiVOch a v 17:30 se můžeme těšit na ohnivou show skupiny KELTIK.

Vánoční strom rozsvítíme v 18 hodin.

Na Setkání u Vánočního stromu Vás srdečně zve Základní a Mateřská škola spolu s Obecním úřadem ve Vřesině.