Vánoční dílna ve školní družině

Říká se, že nejlepší dárky jsou ty od srdce. U dárků, které děti vyrobí pro své nejbližší, to platí dvojnásob. A tak jsme v úterý 10.12. uspořádali s dětmi ze školní družiny vánoční dílnu, kde jsme s velkým nadšením pod vedením zkušené floristky Míši stříhali, lepili, zdobili a tvořili originální andělíčky, vánoční stromečky nebo obrázky na stěnu. Dárky pro naše maminky, tatínky, babičky, dědečky, pro naše nejbližší.Podívejte se na své malé i větší šikulky a šikuly, jak se jim to všem hezky povedlo.

Přejeme klidné a pohodové Vánoce.                                                                                                                                                                                                             Školní družina