Loučení s páťáky

Letošní loučení s páťáky bylo netradiční jako celé 2. pololetí tohoto školního roku.

Celá akce se konala na velkém hřišti v zázemí DTJ. Po slavnostním dekorování dětí tričky nás paní Jitka Kozelková vyfotila – společně již  naposledy. Pak jsme losovali tombolu, ve které vyhráli všichni. U  toho jsme se pochutnávali na výborném popcornu, který nám dodal Bořek Vajda, a také na pizze, kterou objednalo SRPDŠ. Vše jsme završili hraním přehazované na beach volejbalovém hřišti.

I když počasí ráno nebylo moc příjemné, dokonce trochu pršelo, nám to nevadilo a dopoledne jsme si spolu moc užili.

Za krásná trička, výborné občerstvení a dárky děkujeme SRPDŠ, za skvělé zázemí, propůjčení hřiště a vynikající popcorn si obrovský DÍK zaslouží DTJ, hlavně rodina Vajdova.

Bylo to fajn, jen je škoda, že spolu to bylo naposledy.

Marie Šupalová