Co všechno bychom chtěli vědět o šimpanzích a nebojíme se zeptat u nás ve školní družině.

V únoru proběhl ve školní družině v jednotlivých odděleních projektový den s názvem „Co všechno bychom chtěli vědět o šimpanzích a nebojíme se zeptat.“ Paní Anna Leštinská  pracuje v ZOO 6 let a stará se o primáty a noční savce. Pro děti si na ukázku přinesla lebku gibbona lar, lebku kočkodana Dianina, lebku mláděte lemura lebku samice mandarila a model lebky šimpanze. Besídka se dětem nejen moc líbila, ale překvapil mě i jejich zájem a zvídavost. Na konci besídky  milou paní chovatelku naše děti zasypaly všetečnými dotazy a málem ji nepustily domů. Paní chovatelka všem dětem dovolila si na přinesené exponáty sáhnout a prohlédnout si je zblízka. Navíc dětem přinesla spousty „zvířecích“ omalovánek a pěkných plakátů. Moc děkujeme a tešíme se někdy příště. Všichni doufáme, že už brzy naši milou ZOO budeme moci navštívit a podívat se nejen do pavilónu opic.