Zločinci u nás na hřišti!

Je konec května a venku konečně občas vysvitne sluníčko. Pro nás v družině to znamená jediné- zelenou pro venkovní aktivity.

 

Čas trávíme na školním hřišti, kde se děti věnují nejrůznějším sportovním hrám, jako je například fotbal či vybíjená. Mimo tyto sportovní aktivity se děti účastní dalších kolektivních her, při kterých si hlavně užívají, že jsou zase pohromadě se svými kamarády.

 

Dneska se nám například na školním hřišti ukrývali zlí zločinci. Děti se ocitli v rolích detektivů a vydaly se zločince hledat. Měly nelehký úkol a to nalézt ukryté zločince a poté sestavit jejich portréty – takzvané identity. Děti si hledání moc užily, i když nás nakonec bohužel opět vyhnalo deštivé počasí. Snad bude alespoň červen plný slunečných dnů, abychom mohli zažít ještě spoustu dalších zajímavých her a aktivit.

 

Martina Viktorová