Letní kempy na ZŠ Vřesina

Vážení rodiče,

covid 19 způsobil výrazný výpadek žáků ve výchovně vzdělávacím procesu a omezil i jejich možnost sportování, proto jsme se v rámci partnerství se vzdělávací agenturou zapojili do projektu Letní kempy 2021, jehož cílem je  ve spolupráci s MŠMT Vaše děti připravit formou letních sportovně-vzdělávacích kempů, které budou probíhat vždy v týdenních turnusech od 19.7. do 30.7. 2021 a také od 16.8. do 27.8., zpět do sociálního prostředí.
Letní kempy 2021 jsou bezplatné, budou se konat v prostředí naší základní školy, o děti se budou starat trenéři z Ostraváčku a také naše paní učitelky. Vaše děti budou mít opět možnost navázat sociální kontakty, obnovit staré přátelství, zažít letní dobrodružství s kamarády a při tom se něco naučí a zasportují si se svými kamarády.

Více informací naleznete zde.

Odkaz k přihlášení: http://www.ostravskasportovniakademie.cz/letnikempy.php