Olympiáda tradičně- netradičně

Ve čtvrtek 17.6. proběhla ve školní družině akce s názvem Olympiáda tradičně – netradičně. Děti se rozlosovaly do skupin a každá skupina si vybrala město, které bude reprezentovat. Na výběr bylo např. město s názvem Čunín, Kozodírky, Vepříkov, Oslovice, Záhrobí. Každá  skupinka pak den před olympiádou malovala vlajku a vymýšlela svůj pokřik. Olympijské disciplíny, jak už napovídají i názvy měst, byly vskutku legrační. Třeba běh s jedním gumákem, hokejový slalom se smetákem, koulení plastovou láhví naplněnou pískem atd. Myslím, že jsme se všichni náramně pobavili. Na závěr došlo i na vyhodnocení a odměnění jednotlivých týmů. Bezvadné na celé akci bylo, jak se všichni mezi sebou povzbuzovali. Příští rok si tuto vydařenou akci určitě znovu zopakujeme.

Dagmar Kantorová