Na skok do Ameriky a Británie:-)

Aby se člověk naučil cizí jazyk, je nutné, aby jím mluvil. A jak jsme našim žákům zpestřili výuku anglického jazyka my?

V minulém týdnu si žáci čtvrtého a pátého ročníku odskočili do Ameriky a Velké Británie, kde navštívili hned dva rodilé mluvčí, Jackie Naranjo a Leo Holta. Žádný cestovní pas nebyl potřeba, protože výuka probíhala přes videohovor v naší nové jazykové učebně. Do praktického procvičování jazyka se zapojili všichni žáci s nadšením. Kladli otázky, odpovídali na dotazy, procvičovali své znalosti z reálií či soutěžili. Myslím, že tahle lekce byla velmi motivující k dalšímu vzdělávání pro všechny. A jaké máme další překvapení? Tyhle lekce budou probíhat pro žáky čtvrtého a pátého ročníku vždy v prvním týdnu v měsíci:-)

Fotogalerie z výuky:

Daniela Pernicová