Halloweenská stezka

Dne 2. listopadu se naše škola proměnila ve strašidelnou pevnost. V pět hodin večer se u tělocvičny začalo scházet mnoho čarodějnic, kostlivců a jiných nestvůr. V tělocvičně jsme večer odstartovali diskotékou proloženou promenádou strašidel a spoustou soutěží. Během těchto aktivit se vydávaly dvojice na halloweenskou stezku plnou nástrah. Musely projít celou školou! Na chodbách nesvítilo jediné světlo. Dvojice musely jít za světlem ze svíček. Nejprve šly do šaten, kde je na konci chodby čekal schovaný kostlivec, od kterého si musely vzít předmět. Poté se vydaly do prvního patra, kde čekala zlá čarodějnice, která si libuje v míchání lektvarů. Dvojice musely splnit úkol, aby u čarodějnice našly další předmět. Pak už se jen vydaly do druhého patra, kde na ně čekala cílová místnost, kde byly pro statečné dvojice připraveny různé omalovánky, doplňovačky nebo se mohly děti koukat na film a čekat na své kamarády. Všechny děti byly statečné a hrůzostrašnou stezku zvládly. Jsme na naše děti pyšné a těšíme se na další strašidelné stezky.

Mgr. Martina Viktorová