Tělesná výchova trochu jinak

Se sportem se během života setkáme úplně všude.

Sport přináší hlavně dětem

  • radost a zdraví
  • zlepšení po fyzické ale i psychické stránce člověka,
  • možnost odreagovat se

Hlavním cílem sportu je, pomoci dětem k dosažení jejich cílů,  k radosti a lásce z pohybu.

Mgr.Romana Bělocká, trenérka Atletické čkoly AK SSK Vítkovice, si v rámci svého projektu vybrala naší základní školu. V ukázkových hodinách předvedla a vysvětlila žákům, co vše správný pohyb přináší a na co si mají dát při cvičení a pohybu pozor.

Ve čtvrtek si prvňáčci v rámci TV vyzkoušeli atletiku. Že je to bavilo a užili si to, o tom svědčí fotografie. Kdo ví, kolik dětí tato výuková hodina pod odborným vedením nadchla a budou se atletice věnovat i v budoucnu… Každopádně se děti krásně rozcvičily a zahřály.

Jiřina Vlková