Tři králové v MŠ

Začal kalendářní rok 2022 a v naší mateřské škole jsme jeho první týden prožili v duchu Tří králů. Nejdříve jsme se s dětmi vrátily k prožitým Vánocům a ke krásným dárkům i zážitkům v kruhu rodinném. A plni pěkných dojmů a nových sil jsme se dali do pracovních činností – vystřihli jsme papírové koruny a vyzdobili si je, vyrobili obrázky s třemi mudrci, nacvičili tříkrálovou koledu, zdramatizovali jsme příběh putování za hvězdou Betlémskou. Jako tečku jsme navštívili místní kostel, kde jsme si prohlédli Betlém a všechny figurky v něm a krásnou vánoční výzdobu.

Teď jen tajně doufáme v tu pravou zimu se sněhem a všem přejeme hodně zdraví v tomto roce!

Barbora Postavová

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tri-kralove-kuratka-2-1024x1024.jpg.Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tri-kralove-2022-2-1024x1024.jpg.