Informace k uzavření mateřské školy

Vážení rodiče, bohužel máme od dnešního dne potvrzen pozitivní test na Covid-19 u zaměstnankyně mateřské školy. Naše rozhodnutí o preventivním uzavření mateřské školy již od pondělí 2.11. bylo správným krokem, pomocí kterého jsme ochránili další děti před možným kontaktem s nákazou Covid-19.

3.11.2020

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

I letos  se naše škola zapojila do projektu T-Mobile Olympijský běh. Hlavní myšlenkou celé akce je společně oslavit radost z pohybu a sport jako takový.

20.9.2020

Připravujeme se ke znovuotevření

Znovuotevření MŠ plánujeme ve stejném termínu jako u základní školy, tj. 25.5. a lze předpokládat, že zde budou platit podobná pravidla jako u žáků na 1. stupni ZŠ.

20.4.2020

SETKÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Základní a Mateřská škola spolu s Obecním úřadem ve Vřesině Vás srdečně zvou na "Setkání u Vánočního stromu".

19.11.2019

Oznámení pro žáky a rodiče

Vážení rodiče, milí žáci, podle aktuálních informací se žádný ze zaměstnanců Základní školy a Mateřské školy Vřesina nezúčastní ohlášené středeční stávky pracovníků ve školství. Výuka i odpolední kroužky tedy proběhnou v plném rozsahu dle původního plánu.

4.11.2019

Ostraváček

V rámci hodiny tělesné výchovy nás navštívili profesionální trenéři Ostraváčku.

2.10.2019