ZŠ – Aktuality

Krizové ošetřovné

Vážení rodiče, jelikož se množí dotazy směrem k ošetřovnému, zveřejňujeme informace z webových stránek Ministerstva práce a sociálních věcí.

14.10.2020

Karanténa žáků z 1.A

Od úterý 6.10. bude probíhat distanční vzdělávání pro žáky 1.A třídy, protože jim byla nařízena karanténa z důvodu pozitivního testu na COVID-19 u jednoho žáka. Karanténa je nařízena Krajskou hygienickou stanicí v Ostravě a platí pro všechny žáky 1.A včetně třídní učitelky a paní vychovatelky.

5.10.2020

Výuka venku

Výuka žáků může probíhat nejen ve třídách a učebnách, ale také venku, v přírodě. Obzvlášť v této nelehké době. Venkovní výuku připravují svým žákům také učitelé z naší školy.

25.9.2020

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

I letos  se naše škola zapojila do projektu T-Mobile Olympijský běh. Hlavní myšlenkou celé akce je společně oslavit radost z pohybu a sport jako takový.

20.9.2020

Výtvarné soutěže

SRPDŠ ZŠ Vřesina vyhlašuje dvě výtvarné soutěže pro žáky ZŠ Vřesina. Téma první výtvarné soutěže je : Můj svět. Téma druhé výtvarné soutěže je: Všechno létá, co (ne)má peří.

27.5.2020