ZŠ – Aktuality

Zápis do 1. třídy základní školy

Vážení rodiče, Vzhledem k mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví vydalo ministerstvo školství pokyny pro organizaci zápisu do 1. ročníku základní školy, ve kterých se doporučuje podání žádosti o přijetí žáka k základnímu vzdělávání bez osobní přítomnosti dítěte a zákonného zástupce dítěte ve škole.

29.3.2021

Na kávu s paní ředitelkou

Chcete se dozvědět něco o naší škole? Máte obavy, jak bude probíhat zápis do 1. třídy? Stále se rozhodujete, do které školy přihlásit své dítě? Máte spoustu otázek ohledně nástupu vašeho dítěte do 1. třídy a nikdo vám na ně neodpovídá? Pojďte si dát kafe s paní ředitelkou, popovídat si a zeptat se na to, co vás zajímá.

10.3.2021

Zimní radovánky na sněhu

Minulý týden nám konečně napadl sníh a sněhová nadílka udělala velkou radost také všem dětem ve škole. A protože v tomto období máme trávit více času na čerstvém vzduchu, vyrazili jsme řádně oblečení a vyzbrojení lopatami ven.

25.1.2021