ZŠ – Aktuality

Hasík v druhé třídě

V rámci preventivního programu Hasík navštívila druhou třídu paní hasička Kristýna.

24.2.2019

Školní kolo pěvecké soutěže

Před rozdáváním pololetního vysvědčení se celá škola sešla ve 4. A, kde proběhla soutěž naší školy ve zpěvu.

7.2.2019

Přípravná setkání pro budoucí prvňáčky

Pro snadný přechod z mateřské školy do základní školy nabízíme přípravný kurz pro budoucí prvňáčky, kterého se mohou rodiče zúčastnit společně s dětmi.

1.2.2019

Záložky do knih spojují školy – spolupráce

Žáci naší školy vytvořili záložku do knihy, na které libovolnou technikou ztvárnili téma česko-slovenského projektu Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice, a vyměnili si ji s žáky z přidělené partnerské školy (ZŠ Kanianke poblíž Prievidze) ze Slovenské republiky. Výměnu záložek naše škola využila k navázání spolupráce, kontaktů, k poznávání literatury, historie, kultury, regionálních zvyků či života ve Slovenské republice. Obdrželi jsme od žáků z této školy záložky, informace o jejich škole, městě, regionu,... Také dopisy žáků a paní učitelky, které si z velkým zájmem četli žáci 3.A. Po domluvě s rodiči žáků započala spoluprace formou dopisovaní.

12.1.2019

Vánoční besídky

Poslední školní den před Vánocemi se v každé třídě konají školní besídky.

31.12.2018

Mikuláš ve škole

První prosincový týden je na naší škole spojen s mikulášskou nadílkou.

9.12.2018

Setkání u Vánočního stromu

První adventní neděli proběhla v areálu ZŠ a MŠ Vřesina akce s názvem Setkání u Vánočního stromu.

4.12.2018
1. stránka z celkem 1612345...10...Poslední »