ZŠ – Aktuality

Záložky do knih spojují školy – spolupráce

Žáci naší školy vytvořili záložku do knihy, na které libovolnou technikou ztvárnili téma česko-slovenského projektu Pohádky, bajky, pověsti a příběhy neznají hranice, a vyměnili si ji s žáky z přidělené partnerské školy (ZŠ Kanianke poblíž Prievidze) ze Slovenské republiky. Výměnu záložek naše škola využila k navázání spolupráce, kontaktů, k poznávání literatury, historie, kultury, regionálních zvyků či života ve Slovenské republice. Obdrželi jsme od žáků z této školy záložky, informace o jejich škole, městě, regionu,... Také dopisy žáků a paní učitelky, které si z velkým zájmem četli žáci 3.A. Po domluvě s rodiči žáků započala spoluprace formou dopisovaní.

12.1.2019

Vánoční besídky

Poslední školní den před Vánocemi se v každé třídě konají školní besídky.

31.12.2018

Mikuláš ve škole

První prosincový týden je na naší škole spojen s mikulášskou nadílkou.

9.12.2018

Setkání u Vánočního stromu

První adventní neděli proběhla v areálu ZŠ a MŠ Vřesina akce s názvem Setkání u Vánočního stromu.

4.12.2018

Projekty Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol

Již v loňském roce vláda pro školy schválila jeden společný projekt pod názvem Školní projekt, díky kterému jsou do škol zdarma dováženy kromě ovoce a zeleniny také neochucené mléčné výrobky.

16.10.2018

Drakiáda 2018

Všichni jste srdečně zváni v sobotu 6. 10. 2018 na Drakiádu 2018 na konci ulice Topolová.

30.9.2018

Česko-slovenský projekt: Záložky do knih spojují školy

Již několik let se žáci naší školy účastní česko-slovenského projektu Záložka do knih spojuje školy. Vyhlašuje ho Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven 2018. Letos je to již 9. ročník česko-slovenského projektu pro základní školy a víceletá gymnázia.

23.9.2018
1. stránka z celkem 1512345...10...Poslední »