Lampionový průvod „Po stopách Martinova koně“

Nikomu nevadilo, že jsme nenašli ani jediný náznak toho, že by Martin na svém bílém koni Vřesinu navštívil. Budeme věřit, že v zimě i do naší vesnice přece jen zavítá. Budeme se na něj těšit ( aspoň děti určitě).

12.11.2018

Projekty Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol

Již v loňském roce vláda pro školy schválila jeden společný projekt pod názvem Školní projekt, díky kterému jsou do škol zdarma dováženy kromě ovoce a zeleniny také neochucené mléčné výrobky.

16.10.2018

Drakiáda 2018

Všichni jste srdečně zváni v sobotu 6. 10. 2018 na Drakiádu 2018 na konci ulice Topolová.

30.9.2018

Česko-slovenský projekt: Záložky do knih spojují školy

Již několik let se žáci naší školy účastní česko-slovenského projektu Záložka do knih spojuje školy. Vyhlašuje ho Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven 2018. Letos je to již 9. ročník česko-slovenského projektu pro základní školy a víceletá gymnázia.

23.9.2018

Návštěva u myslivců

První školní týden zakončily všechny třídy návštěvou mysliveckého areálu.

21.9.2018