Angličtina s rodilým mluvčím

Vážení rodiče,

v letošním roce pokračujeme ve výuce anglického jazyka s rodilým mluvčím, kterou jsme v loňském školním roce realizovali prostřednictvím projektu „Rodilí mluvčí do škol“. Projekt byl realizován ve spolupráci s jazykovou školou Hello za finanční podpory operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost.

I když byl projekt již ukončen, rozhodli jsme se ve výuce angličtiny s rodilým mluvčím pokračovat. Jelikož, ale dotace z EU již není možná, požádali jsme našeho zřizovatele (obec Vřesinu) o finanční pokrytí této výuky. Máme tímto přislíbeny prostředky na výuku žáků čtvrtého a pátého ročníku.

Pro žáky 1. – 3. tříd jsme vyjednali velmi výhodnou nabídku u jazykové školy Hello.

Jedná se o výuku přímo na naší škole 1x týdně 60 min. Cena za 17 týdnů/pololetí je 1.250,- Kč nebo za 34 týdnů/rok je 2.350,- Kč.

Cena je speciální, pouze pro školy, které byly zapojeny do projektu v loňském roce a je o 1650,- levnější než je klasická cena kurzu.

Všichni žáci 1.-3. tříd dnes obdrželi leták s podrobnými informacemi a závaznou přihláškou. Případně si leták můžete stáhnout zde.