Setkání u Vánočního stromu

Srdečně zveme všechny na tradiční „Setkání u Vánočního stromu“,  které se bude  konat první adventní neděli 29. listopadu. Ve 14 hodin vystoupí děti ze základní umělecké školy, děti z mateřské školky, od 15 hodin se můžeme těšit na vystoupení dětí ze základní školy. V 16 hodin je naplánován Adventní koncert v kostele a v 18 hodin proběhne rozsvícení Vánočního stromu a tím to všechno nekončí, po rozsvícení stromu se odebereme ke školce, kde můžeme shlédnout divadelní představení divadelního spolku Divoch nazvané Valašský betlém.

Po dobu celého programu bude probíhat Vánoční jarmark v prostorách školní zahrady. Jarmark nabídne bohaté občerstvení(bramboráky, kančí guláš, jitrnice, tvarůžkové speciality, také naše domácí věnečky, větrníky, kokosky…), nebude samozřejmě chybět starostovský punč a novinka místostarostovská vařonka, přijďte ochutnat.

Bude možnost zakoupit i malé vánoční dárky(knihy, keramiku, výrobky z korálků a perliček, kosmetiku, ozdoby na stromeček, ponožky…).  K prodeji budou adventní věnce, jmelí. Můžete se těšit na ukázku lidové tvorby, kde si děti mohou samy vyzkoušet spřádání ovčí vlny na kolovrátku, drátkování, paličkování a jiné ruční práce. Ve vestibulu tělocvičny si děti mohou nazdobit svoji vánoční baňku na stromeček.

Pokud nám bude přát počasí, můžete absolvovat malou projížďku kočárem taženým koňmi.

Na setkání Vás srdečně zve ZŠ a MŠ spolu s Obecním úřadem a doufáme, že Vám navodíme příjemnou vánoční atmosféru.