Bruslím, bruslíš, bruslííííííme…

Konečně i k nám dorazila zima, a tak jsme mohli 6. a 7.1.2016 s dětmi v rámci tělesné výchovy popadnout brusle a přilby a zajít si vyzkoušet letos poprvé na kluziště DTJ Vřesina, které se nachází vedle fotbalového hřiště, zda jsme za uplynulý rok to bruslení nezapomněli. Tímto moc děkujeme rodině Vajdovým za možnost využití kluziště a také zajištění teplého čaje po děti! smiling

Některé děti dokonce stály na bruslích poprvé, ale všechen strach a obavy z pádů (a že jich tedy bylo…) byl pryč hned po prvních krůčcích s bruslemi. A pokud své děti vezmete ještě párkrát na led, příští rok můžeme vyrazit s bruslemi ve větším počtu!

Děti, které nebruslily využily menší fotbalové hřiště s umělým povrchem nebo si užívaly první letošní sníh.

Děkujeme také paní Benešové, Bastové a panu Bajgarovi za odbornou pomoc při výuce bruslení a asistenci při zavazování bruslí malých bruslařů a bruslařek.

Daniela Pernicová

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image imageimage image image image image