Armaturka 2016

Naše škola organizuje každý rok pro páťáky zimní školu v přírodě, tradičně LYŽÁK. Od pondělí 29. 2.do pátku 4. 3.  jsme byli společně na Armaturce. Letošní zima není zdaleka tak bílá, jak bychom si přáli. Ale my jsme měli obrovské štěstí, že nám napadlo čerstvých 20 cm sněhu a my mohli lyžovat. Dopoledne i odpoledne jsme trávili na svahu, večer jsme se bavili různými společenskými hrami, diskotékou, stezkou odvahy.

Vrátili jsme se zdraví a nepolámaní a já doufám, že nám hezké vzpomínky zůstanou dlouho v paměti.

Petra Hrušková

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image