Listování podruhé…

Dne 14.9.2017 proběhla v naší škole opět po roce akce „Listování“, kterou nám zorganizovala naše paní knihovnice, paní Kateřina Hurníková. Jedná se o divadelní představení s knihou v ruce, zvláštní druh scénického čtení, který velice poutavou formou předkládá žákům zcela nový zážitek z četby.

Minulý rok přijel pan Lukáš Hejlík spolu se svou kolegyní, aby nám představil knihu Petra Morkese „Komisař Vrťapka a prokletí zubu moudrosti“. Letos k nám zavítal pan Pavel Oubram a paní Věra Holá, kteří pro mladší žáky měli připravenou knihu „O princi Čekankovi“ od Patrika Ouředníka a pro starší děti knihu „Klofáci“ od Miloše Kratochvíla.

Všem žákům se netradiční představení knih velice líbilo a věříme, že tato akce se v naší škole stane tradiční.

 

   

 

 

Daniela Pernicová