Vyhodnocení výtvarné soutěže „Myslivost očima dětí“.

Výtvarné soutěže na téma „Myslivost očima dětí“ se zúčastnily dvě třídy, první a druhá. Žáci vytvořili své práce v hodinách výtvarné výchovy (libovolnou technikou). Nejdříve proběhlo školní kolo a poté bude 5 nejlepších prací z každé kategorie odesláno na pobočku Českomoravské myslivecké jednoty v Ostravě, která tuto soutěž vyhlašuje každý rok. Naše škola se jí pravidelně zúčastňuje.

Vyhlášení výsledků školního kola a ocenění nejlepších prací proběhlo dne 12.2.2018 v přízemí školy, kde jsou také vítězná díla vystavena.

Na třetích místech se umístily žákyně Tereza Bártová a Valentýna Chovancová.

Na druhých místech se umístily žákyně Nikol Moravcová a Zuzana Šariková.

Na krásných prvních místech se umístili žáci Ondřej Zavadil a Noémi Vargová.

Všem výhercům gratulujeme!

Vlková Jiřina