Beseda se spisovatelkou

Hned ze začátku školního roku nám paní knihovnice Kateřina Hurníková domluvila setkání s velice známou spisovatelkou dětských knih, a to s paní Zuzanou Pospíšilovou, autorkou knih jako je např. Kouzelná třída, Detektivové, Školní strašidlo, Rybářské pohádky, Kočičí pohádky, Hádanky pro školáky, Abeceda v hádankách, Svět dinosaurů, Svět pirátů a mnoha dalších.

Paní Zuzana Pospíšilová je také držitelkou několika ocenění. Např. v roce 2014 její kniha Bez práce nejsou koláče získala první místo v kategorii dětské literatury na Polabském knižním veletrhu; v roce 2015 získala mimořádné ocenění poroty v rámci soutěže Tactus.cz a např. v roce 2017 získala cenu knihovníků v anketě SUK – Čteme všichni 2016.

Její moto „Ten, kdo radost rozdává, ten ji také dostává“ se určitě i během naší besedy naplnilo závěrečným potleskem všech našich žáků.  

Fotografie z akce: