Uzavření mateřské školy

Ředitelka ZŠ a MŠ Vřesina, okres Ostrava-město, příspěvková organizace rozhodla po dohodě se zřizovatelem dle § 3 vyhlášky č. 14/2005 Sb. o přerušení provozu mateřské školy s účinností od čtvrtku 19.března 2020 do odvolání z důvodu doporučení MŠMT.

Pokud potřebujete dodat zaměstnavateli žádost o ošetřovné, doporučujeme v době karantény následující postup:

  1. Kontaktujte paní ekonomku prostřednictvím emailu ekonom@zsvresina.cz a uveďte jméno a příjmení dítěte, jeho rodné číslo a datum narození. Dále zde uveďte jméno rodiče, na kterého budete ošetřovné čerpat.
  2. Na zadaný email Vám přijde odpověď i s přiloženou naskenovanou žádostí.

Zároveň upozorňujeme cizí strávníky, že se uzavřela pouze mateřská škola. Příprava obědů v rámci doplňkové činnosti a jejich rozvoz přerušen nebyl. Zaměstnanci školní kuchyně i nadále připravují obědy pro cizí strávníky.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vedení školy prostřednictvím emailu skola@zsvresina.cz