Informace k uzavření mateřské školy

Vážení rodiče,
 
bohužel máme od dnešního dne potvrzen pozitivní test na Covid-19 u zaměstnankyně mateřské školy. Naše rozhodnutí o preventivním uzavření mateřské školy již od pondělí 2.11. bylo správným krokem, pomocí kterého jsme ochránili další děti před možným kontaktem s nákazou Covid-19.
Krajskou hygienickou stanicí v Ostravě byla nařízena karanténa učitelkám MŠ a dětem, které byly v MŠ ve dnech 26.10. a 27.10. Tito budou postupně kontaktováni pracovníky KHS v Ostravě. Karanténa dle pokynů pracovnice KHS končí 11.11. 
 
Jelikož jsou v karanténě všechny učitelky mateřské školy, zůstává MŠ uzavřena i pro ostatní děti. V případě negativních testů zaměstnanců MŠ bychom mateřskou školu znovu otevřeli ve čtvrtek 12.11. Podrobné informace dostanete prostřednictvím portálu Škola na dlani v průběhu příštího týdne.
 
Děkuji za pochopení a přeji Vám všem hlavně pevné zdraví
Lenka Skýbová
ředitelka ZŠ a MŠ Vřesina