Jarní nebo zimní prázdniny?

Ač je venku třeskutá zima, děti budou mít v dalším týdnu jarní prázdniny. Letos je mnoho věcí jinak, než jsme zvyklí a je tomu tak i v případě prázdnin. Největší změna je v tom, že i když máme krásnou zimu, nemůžeme lyžovat (ve ski areálech) nebo jet na týdenní pobyt na hory (pokud nemáme vlastní chatu).

Pro všechny je situace velice náročná. Starší děti prožívají celé dopoledne u počítače, mladší jsou ve škole a odpoledne se ne všichni dostanou ven.

Proto využijte prázdniny a té bílé nádhery venku, užijte si hry na sněhu, trochu lyžování, bruslení či sáňkování. Postavte ze sněhu sněhuláky, iglú či jiné stavby. Můžete je vyfotit a po prázdninách fotky ukázat ve škole ostatním spolužákům nebo paní učitelkám, starší je mohou poslat na GOOGLE CLASSROOM.

Přeji všem pohodové prázdniny, odpočiňte si od školy, počítačů a naberte síly do další výuky.

Marie Šupalová

smart

smart

smart