Ozdravný pobyt páťáků

Pár dnů před koncem školního roku odjela pátá třída na ozdravný pobyt na Morávku do střediska Nová Salma. Počasí nám přálo. Bylo teplo. Bylo vedro. Bazén u střediska měl průzračnou, nebesky modrou barvu. Klouzačka do bazénu nechyběla. Vařili nám výborně. Uspořádali jsme dětem nespočet her a soutěží. Večerní diskotéka neměla chybu. Výšlap na Kotař byl výživný, ale za ten nanuk a limču to stálo. Poklad nakonec našli všichni. Troufám si říct, že unavení a spokojení jsme se všichni  rádi vrátili zpět domů. Užít si posledních pár dnů  školního roku 2021/ 2022, než se definitivně moji milí paťáci rozjedou do všech světových stran. A nám s paní vychovatelkou nezbývá, než dodat, že jsme na ozdravném pobytu zažily  bezva partu skvělých páťáků.

Marie Šupalová a Dagmar Kantorová