Drobečková navigace

Úvod > > MŠ - Aktuality > Týden plný radosti a zábavy

Týden plný radosti a zábavyVe čtvrtek 1.června slavily všechny děti svůj svátek. Ve školce je však čekal celý týden plný radosti.

V úterý jsme se vydali na výlet do ZOO. Již samotná cesta autobusem vyvolala u dětí obrovskou radost a nadšení. V ZOO jsme potom se zájmem sledovali jednotlivá zvířátka a také práci ošetřovatelů. Výlet se opravdu vydařil a děti přijely velmi spokojené.

Ve středu pro změnu přijela výprava za námi. Průzkumníci z divadla Letadlo nám přivezli pohádku: Výprava za ledním medvědem. Pohádka byla plná krásných písniček. Také veselých a roztomilých zvířátek, které jsme si mohli dokonce pohladit. A co víc, někteří z nás se mohli do pohádky zapojit a na malou chvíli se stát opravdovými námořníky.

Ve čtvrtek jsme pro děti připravili malou taneční show na školkové zahradě. Děti si mohly zatančit a zazpívat, chytat bubliny a smát se. A aby radosti nebylo málo, čekal na děti výborný nanuk a malý dáreček.

Přálo nám i počasí, a tak jsme mohli trávit hodně času venku, a to i v odpoledních hodinách. Zkrátka jsme si celý týden parádně užili!

Jana Zavadilová

Týden plný radosti a zábavy
Týden plný radosti a zábavy
Týden plný radosti a zábavy
Týden plný radosti a zábavy
Týden plný radosti a zábavy