ŠD – Aktuality

Hodnocení roční družinové hry Mimoni v ŠD

Po celý školní rok probíhala v 2. oddělení školní družiny hra s názvem Mimoni v ŠD. V průběhu této hry, měly děti možnost při různých aktivitách získávat razítka do svých deníčků.

7.6.2023

Den dětí v družině

Ani my jsme na den, kdy děti slaví svátek nemohly zapomenout. Vlastně jsme na něj myslely už dlouho dopředu, když jsme se dětí nenápadně ptaly, jaké hry jim v družině chybí nebo co by si moc přály v družině mít.

7.6.2023

Sázení bylinek v ŠD

Ostružiny, šípky, trnky, jeřabiny, bezinky, načešu jich plné hrnky, navrch přidám brusinky. Odvar z máty peprné, kdo má zdraví chatrné, ať navštíví se mnou, jářku, moudrou bábu kořenářku!

29.5.2023

Vyrábění ke Dni maminek

V bříšku jsi mě nosila, v kočárku mě vozila. Pamatuješ první zoubek? Natlučené kolínko? U všeho jsi vždycky byla, moje sladká maminko. Za každou tu chviličku, nosím si Tě v srdíčku.

15.5.2023

Jarní dílny v ŠD

Přišlo jaro do vsi, Kde jsi zimo, kde jsi? Byla zima mezi náma a teď včil je za horama. Hu, hu, hu, jaro už je tu!!!!

5.4.2023

Příprava na Velikonoce v ŠD

Svátky jara se kvapem blíží, děti se těší na prázdniny, na sluníčko které je den ode dne teplejší a nedočkavě vyhlíží záblesky zelených lístečků probouzejících se po chladné zimě.

5.4.2023

Když jsem byl/a malé miminko,….

Když jsem byl/a malé miminko, tak jsem se pořád usmíval/a. Když jsem byl/a malé miminko, tak spánek byl pro mě ztráta času.

16.2.2023

Zimní olympiáda

Ve školní družině jsme dne 25.1. uspořádaly pro děti Zimní olympijské hry. Sníh nám sice nenapadl, ale poradili jsme si i za sucha v tělocvičně.

16.2.2023

Prosinec v družině

Začátek prosince se rozezněl vánoční atmosférou z proběhlého rozsvícení vánočního stromu. Družinu jsme si ozdobili obrázky inspirované příchodem Čerta, Mikuláše a Anděla.

16.12.2022

Kouzelnická show v ŠD

Čáry máry, čáry fuk, ať jsi holka nebo kluk, Naučím tě kouzla, triky, ententýky, dva špalíky, z kapsy tahat kapesníky.

2.11.2022