Zimní radovánky na sněhu

Minulý týden nám konečně napadl sníh a sněhová nadílka udělala velkou radost také všem dětem ve škole. A protože v tomto období máme trávit více času na čerstvém vzduchu, vyrazili jsme řádně oblečení a vyzbrojení lopatami ven.

25.1.2021

Vánoční přání

Ze srdce přejeme Vám všem, ať máte mnoho důvodů zářit štěstím a radostí nejen během vánočních svátků,  ale i v celém novém roce 2021.

22.12.2020

Informace k uzavření mateřské školy

Vážení rodiče, bohužel máme od dnešního dne potvrzen pozitivní test na Covid-19 u zaměstnankyně mateřské školy. Naše rozhodnutí o preventivním uzavření mateřské školy již od pondělí 2.11. bylo správným krokem, pomocí kterého jsme ochránili další děti před možným kontaktem s nákazou Covid-19.

3.11.2020

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

I letos  se naše škola zapojila do projektu T-Mobile Olympijský běh. Hlavní myšlenkou celé akce je společně oslavit radost z pohybu a sport jako takový.

20.9.2020