ZŠ – Aktuality

Den dětí ve škole

Den dětí letos připadl na úterý a jak probíhal u nás ve škole? Vše začalo o velké přestávce.

7.6.2021

Tučňák – čtenářská lekce

Víte, proč mají tučňáci křídla, když nelétají? Naši prvňáci už to ví. V rámci čtenářské lekce o tučňákovi se na tyto otázky pokoušeli najít odpovědi.

30.5.2021

Zločinci u nás na hřišti!

Je konec května a venku konečně občas vysvitne sluníčko. Pro nás v družině to znamená jediné- zelenou pro venkovní aktivity.

30.5.2021

Zápis do 1. třídy základní školy

Vážení rodiče, Vzhledem k mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví vydalo ministerstvo školství pokyny pro organizaci zápisu do 1. ročníku základní školy, ve kterých se doporučuje podání žádosti o přijetí žáka k základnímu vzdělávání bez osobní přítomnosti dítěte a zákonného zástupce dítěte ve škole.

29.3.2021

Na kávu s paní ředitelkou

Chcete se dozvědět něco o naší škole? Máte obavy, jak bude probíhat zápis do 1. třídy? Stále se rozhodujete, do které školy přihlásit své dítě? Máte spoustu otázek ohledně nástupu vašeho dítěte do 1. třídy a nikdo vám na ně neodpovídá? Pojďte si dát kafe s paní ředitelkou, popovídat si a zeptat se na to, co vás zajímá.

10.3.2021