Drobečková navigace

Úvod > > ZŠ - Aktuality > A už je to tady zase - další ročník fotbalového turnaje

A už je to tady zase - další ročník fotbalového turnaje



4. června naše škola pořádala další ročník fotbalového turnaje. Zúčastnili se ho žáci 1. stupně z 5 škol – ZŠ Krásné Pole, ZŠ Klimkovice, ZŠ Dolní Lhota, ZŠ Ivana Sekaniny a naše škola.

Síly jsme změřili v zápasech každý s každým. Výsledky jsme zapsali do tabulky a nakonec vyhlásili vítěze. 

Žáci z naší školy kategorie 1. - 3.třída se umístili na krásném 2. místě.

Žáci z naší školy kategorie 4. - 5.třída se umístili na krásném 4. místě.

Všem velká gratulace!!!

Děti si odnesly spoustu neopakovatelných zážitků a emocí. Zásadní roli hrála týmovost, odhodlání a fair play. Právě tady se rodí příběhy týmů, které pak reprezentují své regiony.

 Pro děti je účast v této fázi obrovskou zkušeností a také silnou motivací, která posilňuje radost ze sportu.