Úvod > > MŠ - Aktuality > Setkání dětí z MŠ u Vánočního stromu

Setkání dětí z MŠ u Vánočního stromu

Naše tradiční rozsvěcení vánočního stromu se vydařilo i letošní rok. Počasí nám bohatou sněhovou nadílkou vykouzlilo tu pravou zimní atmosféru nastávajícího období adventu.

Nu a jak jsme prožili přípravy a samotný den s vystoupením u nás v mateřské škole?

Radostně a pracovně, tvořili jsme, tancovali, zpívali a připravovali si naše vystoupení pro své blízké. Naše výrobky jste mohli vidět na Jarmarku.

Naše vystoupení jste s námi mohli prožít ve školní tělocvičně. Malé děti ze třídy Koťátek zůstaly dětmi, co se radují ze zimy a děti ze tříd Berušek a Kuřátek se nám proměnily ve sněhové vločky a sněhuláky. Společně jsme nacvičili hudebně pohybové pásmo a to ukázali ve školní tělocvičně. A nemyslete si, byla to pro naše děti velká práce! Velký prostor, pódium, spousty lidí, kostýmy…..

Odměnou nám byl Váš potlesk a usměvavé tváře. Pak už přišlo zasloužené občerstvení a společné zastavení u připravených a bohatě zasněžených stánků v celém areálu školy. Rozsvícení stromu v zasněženém večeru bylo tečkou dne.

A co říci závěrem, snad jsme se Vám líbili a přejeme krásné prožití adventu!