Úvod > > MŠ - Aktuality > Slet čarodějnic

Slet čarodějnic

Počasí nám čaruje celý duben a na naší tradiční akci vyčarovalo příznivé podmínky větrné, slunečné i oblačné. Ideální na slet čarodějnic 2023!

Sešlo se nás velmi hojně, čarodějnice malé, velké a také čarodějové. Po shlédnutí scénky o starých čarodějnicích a veselém tanci s košťaty si mohli účastníci projít a splnit sedmero úkolů v prostorách školního areálu a pak si s vyplněnou kartičkou u vrchní čarodějnice vybrat malou odměnu. A věřte nebo nevěřte po této čarodějné stezce mnohé přepadl hlad. Účastníci velcí i malí mohli si opéci párek na ohni a něčím malým se občerstviti.

Věřím tomu, že večer se domů vrátily ulítané, vyběhané a spokojené děti. Staré čarodějnice byly rády, že po letošním sletu zaparkovaly svá košťata v koutku a zalezly do svých doupat, aby za rok mohly přiletět znovu!

Zároveň chci poděkovat místním hasičům, ochotným rodičům a ostatním za výpomoc u organizace této tradiční akce.

Barbora Postavová

Slet čarodějnic